Ošklivka Katka(TV PRIMA)

6. ledna 2010 v 17:25 | Bublísek
Určitě znáte seriál TV PRIMA OŠKLIVKA KATKA.....Tady se dočtete povídání o hrdince a obsazení herců..

Obsazení herců:
Tomáš MEDUNA:Lukáš HEJLÍK
Kateřina BERTOLDOVÁ:
Tatínek KATKY:Václav VYDRA
Maminka KATKY: Jana BOUŠKOVÁ
Tatínek TOMÁŠE:Ladislav FREJ
Maminka TOMÁŠE:Jana ŠVANDOVÁ
Marcela NEKONEČNÁ:Marcela HORKÁ
Daniel NEKONEČNÝ:Petr ŠTĚPÁN
Patricie VYTISKOVÁ:Olga LOUNOVÁ

Naše hrdinka se jmenuje Katka, pochází z pražské periferie a sociálně velmi skromných poměrů. Rodiče dali chytrou a nadanou dceru studovat, ona se jim odvděčila vynikajícími studijními výsledky, dokonce získala stipendium na zahraniční univerzitě. Potud by bylo všechno v pořádku.
Jenže teď se Katka nachází v situaci, kdy by ráda našla místo odpovídající jejímu vzdělání a odborné erudici. Jenže to je problém. V dnešní době mají totiž šanci nejen chytří a studovaní lidé, ale také fyzicky přitažliví. A mezi ně Katka rozhodně nepatří. Navíc vkusně se obléknout a mít zájem o módu je něco, co ji absolutně míjí. Se svými starými brýlemi, nemožným účesem, rovnátky a nevkusným oblečením se nemůže divit, že ji všichni nazývají "ošklivkou".
Katku to netrápí, jenže o jedno místo kvůli svému vzhledu přišla (klienti v bance si stěžovali), dalšími přijímacími pohovory neprošla. Táta je bez práce, mamince její krámek s potravinami moc nevydělává… Co s tím? Když Katka objeví v novinách inzerát na místo sekretářky největší módní firmy v zemi, vůbec neváhá. A tady začíná její neuvěřitelný příběh,který popisuje život každého člověka, který se rozhodne poprat se svými handicapy a nepřátelským prostředím.
Na své cestě potká velké množství lidí, které musí přesvědčit o svých kvalitách a vnitřní kráse. A samozřejmě se setká hned v prvním díle se svým vysněným princem v podobě prezidenta módního domu. Jeho srdce nakonec získá, cesta za vysněným cílem je však dlouhá a trnitá…


 


Komentáře

1 p-pucicek1998 p-pucicek1998 | E-mail | Web | 7. ledna 2010 v 14:38 | Reagovat

přidala jsem pár článků na naše stránky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.