Prosinec 2009

Colorfullky

31. prosince 2009 v 14:02 | Bublísek
Kdo by neměl radost se dívat na ty nejhezčí obrázky a to obrázky plné barev....když se na ně tak dívám mám poit že léto je za dveřmi.....I KDYŽ NÁS JEŠTĚ ČEKÁ DLOUHÁ ZIMA PROTOŽE JE TEPRVE PROSINEC PODLE MĚ JE TOHLE DOCELA PŘÍJEMNÉ PODÍVÁNÍ NA BAREVNÉ OBRÁZKY A ZAVZPOMÍNAT NA LÉTO :-)....

Zvlněné vlasy.....

31. prosince 2009 v 13:55 | Bublísek
Pokud máš zvlněné vlasy tak nezapomeň že to není utrpení ale nádhera...Já sama mám vlnité vlasy a jsem na ně hrdá....Pokud máš vlnité vlasi jako třeba má sestřenka tak nezapomeň že je důležité si vlasy pořádně umývat.....jinak budeš mít třeba vši...s tím mám taky skšenost....Vlasy dlouhé a zvlněné se nejlíp udržují takto:3krát týdně umývat,před spaním-ráno-odpoledne učesat,nejlepší kartáč na zvlněné dlouhé vlasy je kulatý.


Medvídci me to you

31. prosince 2009 v 10:23 | Bublísek
Kdo by neznal obrázky medvídků me to you...Kdo yb je přece jen neznal tak je tady jejich malá galerie.Ewa Farna

31. prosince 2009 v 10:15 | Bublísek
Povolání:zpěvačka
Věk:15
Datum narození:12. 08.1993
Místo narození:Třinec, Česká republika
Znamení:Lev
Ewa Farna je mladá talentovaná popová zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem s názvem ,,Ticho".

V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád", jež na polském trhu vyjde u Universal Poland.

Ewa Farna toho za svoji kariéru stíhla opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , letos v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 20.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev roku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě nebude tichá, jak napovídá její název vybraný podle ústředního singlu (který už mimochodem zní prostřednictvím rádií). O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho" bude obsahovat 13 písní od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 4 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března 2007 do konce roku stihne Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a letošní koncertní tečkou bude turné Lucie Bílé, kde se Ewa Farná s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé.

- První album ,,Měls mě vůbec rád", vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám

- Druhé album ,,Ticho" , vyšlo 1. října 2007 u Universal Music
- Singl: Ticho a LA LA LAJ


Vanessa Hudgens

31. prosince 2009 v 10:09 | Bublísek
Povolání: herečka, zpěvačka

Datum narození: 14.12.1988

Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA

Znamení: Střelec

Životopis: Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy a tak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me"

.


Tady by jste mohly najít super citátky......

30. prosince 2009 v 20:19 | Bublísek
Tady se mrkněte na obrázky které si můžete vytisknout a někomu darovat......

Obrázky - Zamilované: 3
Obrázky - Zamilované: 4Obrázky - Zamilované: 7
Obrázky - Zamilované: 8
Obrázky - Srdce: 1
Obrázky - Srdce: 6Obrázky - Srdce: 1

Obrázky - Miluji tě: 1
Obrázky - Miluji tě: 5
Obrázky - Miluji tě: 6

Obrázky - Miluji tě: 8


Obrázky - Miluji tě: 4
Obrázky - Miluji tě: 6

Obrázky - Miluji tě: 2


Obrázky - Miluji tě: 6


Obrázky - Miluji tě: 2

Obrázky - Miluji tě: 6

Obrázky - Miluji tě: 7
Obrázky - Miluji tě: 2

Doufám že si nějaký citátek vyberete a udělíte svému milemů radost...

Odneste si do života...

30. prosince 2009 v 20:09 | Bublísek
1) Až se mě někdy zeptáš, koho mám radši, tebe nebo svůj život, a já ti odpovím, že svůj život- otočís se a odejdeš.....aniž by si věděl, že TY jsi můj život.
2) Život je boj, tak se tu všichni pozabíjejte a já bych z dovolením prošla.
3) Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš. I v slzách je síla, tak jdi a žij.
4) Život je pes a proto žít je psina :-)
5) Když jsi se narodil(a), tak ty jediný(á) jsi plakal(a) a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smál(a).
6) Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!
7) Život je jako hodina matematiky. Sčítáš, odečítáš, dělíš, násobíš. Najednou uděláš chybu! Chceš ji opravdit, ale POZDĚ! ZVONÍ!
8) Život je jako divadelní kus. Nezáleží na tom, jak byl dlouhý, ale jak dobře byl zahrán.
9)Jednou tě zamrzí, že jsi nepromluvil, strokrát, že jsi nemlčel.
10) Kdo by chtěl mít něco, co ještě nikdy neměl, bude muset udělat něco, co ještě nikdy neudělal...
11) Nikdo nestojí za tvoje slzy! A ten, kdo za ně stojí, tě nikdy nerozpláče.
12) Život je to nejhorší a zároveň to nejlepší, co nás může na světě potkat...

Citátky:pro vaši lásku...

30. prosince 2009 v 20:02 | Bublísek
1) Není pět nebo šest divů světa,ale jen jeden: LÁSKA
2) Láska bolí, zraňuje nás. A proto tolik milujeme ...
3) Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
4) Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby nevěděl, jak to bolí.
5) Láska je jako slza. Začíná v oku a končí v srdci...
6) Láska je jako hnutí, co nutí dva blázny do blbnutí ...
7) Neopouštěj někoho koho miluješ, pro někoho kdo se ti líbí. Protože ten tě jednou opustí, pro toho koho opravdu miluje.
8) S láskou ubývá čas, s časem ubývá lásky.
9) Jen v otevřenosti a svobodě žije opravdová láska.
10) Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být celým světem. Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být celým světem.
11) Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné.
12) Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují!!!
12) Nejbolestnější je vedle někoho sedět, jen tak se ho letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích, ale vědět, že ho nikdy nemužeme mít ...
13) Milovat nějakého člověka znamená dávat se, chtít pro toho druhého jen to nejlepší a přát mu aniž bychom za to chtěli něco zpět.
14) Neplač že to skončilo. Buď rád, že se to stalo.
15) Pro někoho je mnohem lehčí složit hromadu uhlí, než vyznat lásku.
16) Kdo tě nechce, ten si tě nezaslouží.
17) Zamilovaní zavírají oči při líbání, protože chtějí vidět srdcem.
18) Říká se, že trvá minutu všimnout si někoho zvláštního, potřebuješ hodinu, aby sis ho vážil, den k tomu, abys ho miloval, ale potřebuješ celý život na to, abys na něj zapomněl.
19) V životě jsou momenty, kdy ti někdo tak strašně chybí, že ho chceš unést ze svého snu, aby jsi ho mohl doopravdy obejmout
20) Láska je kouzelná. I když jsi sám kouzelník, nikdy nepochopíš její kouzla.
21) Chceš-li být milován, tak miluj.
22) Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.
23) Nejbolestivější je dívat se do očí tomu, koho máme stále stejně rádi i přesto, jak moc nám ubližuje.

Moje velká favoritka:Ashley Tisdale

30. prosince 2009 v 20:00 | Bublísek
ASHLEY TISDALE
Modelka,herečka,zpěvačka
Datum narození:02.07.1985
Místo narození:West Deal,New Jersey
Znamení:Rak
Životopis:Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů,např:Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001.Poté se Ashley Tisdale stala známou.Nejvíc jí proslavila role v televizním filmu High School Musical.
Kromě herectví se věnuje také hudbě.Už ve 12 letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona.Své první solové album vydá 6.2.2007.
Osobní:Rodiče:Lisa a Mike Tisdale,Sourozenci:Starší sestra Jen

Cítátky

30. prosince 2009 v 14:13 | Bublísek

1) Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!
2) Nikdy nemůže být tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
3) Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů...
4) Co na tom záleží, že nebudeš nikdy má! Jediné, na čem záleží je skutečnost, že tě mohu věčně zbožňovat a ctít.
5) Rozsprostřel jsem své sny pod tvé nohy, našlapuj prosím lehce.
6) Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.
7) Kdo nic nezkusí, je blbec.
8) Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistějších způsob, jak strach porazit.
9) Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný.
10) Každý jsme anděl s jedním křídlem. Abychom mohli vzlétnout, musíme se obejmout.
11) Neutíkej od problémů. Otoč se a jdi je vyřešit!
12) Kamarád je ten, komu můžeme říct své problémy. Přítel je ten, kterému se můžeme se všemi svými problémy svěřit. Ale smrt je ta, co všechny problémy vyřeší.
13) Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždy se totiž najde iniciativní blbec, který neví, že to nejde a udělá to!
14) V jednoduchosti je síla.
15) Narodil jsi se jako originál, tak neumírej jako něčí kopie!!!
16) Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady.
17) Když polámeš andělům křídla,oni pláčou.
Zlomíš-li jejich srdce, ono krvácí...
Ale, když zabiješ jejich lásku, jim se pak zdá, že přestali žít...
18) Mít někoho rád a nesmět mu polibek dát, je jak u studánky stát a žízní umírat....
19) Většinou se stáváme středem společnosti, až když odejdeme.¨
20) Potkalo mě štěstí...řeklo,,UHNI´´a šlo dál...
21) Dříve než se zítřek stane včerejškem, lidé často přehlédnou šance, které jim nabízí dnešek.